Националният тим на Русия съумя да постигне своята първа победа

...

Русия удари Финландия и завърза групата

Националният отбор на Русия съумя да реализира своята първа победа на Евро 2020.

На стадион " Газпром Арена " в Санкт Петербург, Сборная зарадва последователите си с измъчена, само че много значима победа против коравата селекция на Финландия.

Минималният триумф с 1:0 пристигна след попадение на Алексей Миранчук в самия завършек на първата част.

По този метод се завързва конспирация в групата.

Още в третата минута обаче, гол на Поянпало не бе анулиран от ВАР поради минимална засада.

Финландците още веднъж бяха корави, само че е реалност, че в първия мач против Дания се възползваха психически от обстановката към Ериксен.

Така Русия се изравни по точки с финландците и Белгия, който на следващия ден ще изиграе мача си от втория кръг в група В против Дания.
Източник: standartnews.com